27 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları

Reyting SonuçlarıReyting Sonuçları 27 Aralık Cumartesi. 27 Aralık 2014 Cumartesi reyting sonuçlarına göre STV’de yayınlanan Sungurlar dizisi Total’de en fazla izlenen program olurken, Kiraz Mevsimi dizisi ikinci, ATV’deki Kertenkele dizisi ise 3. oldu. Final bölümüyle ekrana gelen Urfalıyam Ezelden dizisi de Total’de ilk 10 içerisinde yer aldı.

AB grubunda ise günün birincisi Kanal D’deki Güllerin Savaşı dizisi olurken, Kiraz Mevsimi ikinci, Kertenkele ise 3. sırada yer aldı.

27 Aralık 2014 Cumartesi gününe ait TNS’nin ilk 100 reyting sonuçları sabah saatlerinde açıklanınca sitemizde yayınlanacaktır.

Reyting Nedir?

İzlenme payına göre değerlendirilen ve AGB tarafından 1988 yılından beri gerçekleştirilen ölçme olayıdır. Yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve bizler tarafından bilinmeyen reyting ölçme cihazları o gece ya da o gün en fazla izlenen programları liste halinde ortaya koyuyor bu işlemi az önce belirttiğim gibi AGB gerçekleştiriyor. Adaleti konusunda bir belirleyicilik yok ancak daha fazlasını gerçekleştirmekte şu an için mümkün değil.

Bir Cevap Yazın